Pronájmy, prodeje a převody nemovitostí MČ Praha 1

 

 

 

Prodej rozestavěných jednotek

Městská část Praha 1 oznamuje, že v souladu s harmonogramem „II. výběrového řízení na výběr nejvhodnějšího zájemce o uzavření smlouvy na převod vlastnictví rozestavěných bytových jednotek“ proběhne dne 16. listopadu 2016 od 9:00 hodin v zasedací místnosti Úřadu MČ Praha 1 č. 212, Vodičkova 18, Praha 1 otevírání obálek ve II. stupni výběrového řízení.

Podrobnější harmonogram nebude stanoven, proto se všichni zájemci, kteří chtějí využít svého práva účastnit se otevírání obálek, vyzývají, aby se k otevírání obálek dostavili v uvedeném termínu a vyčkali otevírání obálek k jednotlivým adresám v předsálí jednací místnosti.

Děkujeme za pochopení.

Mezitimní výsledky po I. kole otevírání obálek PDF (Adobe Reader)
.

Vážení občané,

v sekci "Prodej rozestavěných jednotek" není aktuálně žádná nabídka.


Doporučujeme pro hlídání změn na této stránce využít službu "WOKO" - o všech aktualizacích této konkrétní stránky budete informováni automaticky zasílaným emailem.

Využijte službu

Využijte službu "WOKO" - každá změna těchto stránek Vám bude hlášena emailem - zadejte jeho adresu do okénka a klikněte na tlačítko "Hlídej změny"
Copyright (c) 2010, Úřad městské části Praha 1 | Vodičkova 18, 115 68 Praha 1 | Tel.: 221 097 111, Fax: 222 231 646 | Email: posta@praha1.cz